Çağdem Sigorta,1997 yılından beri Sigortacılık sektöründe ki gelişmelere paralel olarak, teknik personeli ve profesyonel müşteri temsilcileri ile birlikte siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Acenteliğimizin birinci önceliği; kurumsal ve bireysel müşterilerimizi modern dünyanın risklerinden korumak amacıyla onlara yüksek kalitede sigorta hizmetlerinin geniş olanaklarını sunmak ve müşteri odaklı hizmet üreterek yaşam standartlarını arttırmaktır. Acentemiz çalışanları kendi alanlarında; teorik bilgiye ve pratik tecrübeye sahip kişilerdir. Siz değerli müşterilerimiz için daha bugünden, yarını düşünüp, risk değerlendirmesini yaparak, zararınızı en aza indirmeyi sağlar. Çalışanlarımız profesyonel anlayış ile ekip ruhuna sahip etkin ve hızlı hizmet sunmayı ilke olarak benimsemektedir. Genç ve dinamik ekibiyle sigortacılık işlerinizle ilgilenmekte olan firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Sigorta konusu ile ilgili ihtiyaçlarınızı bilgi, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak hızlı ve etkin çözümlerle karşılamayı hedefleyen firmamız, sizlerle karşılaşmayı sabırsızlıkla beklemektedir.

Misyonumuz;
En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur. Çağdem Sigorta olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, acentelerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz..

Vizyonumuz;
“Tutkuyla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmak ” tır.Tüketicilerin sigorta ürünü seçimlerinde, sektördeki diğer oyuncuların iş ortağı arayışlarında, yeni mezun ve uzmanların kariyer kararlarında, resmi kurum ve kuruluşların sektörel görüş taleplerinde en çok tercih edilen ve referans gösterilen sigorta şirketi olmak

Kalite Politikamız; 
“En iyi” olmaktan anladığımız; – Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, – Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, – Referans olarak gösterilen, bir Şirket olmaktır.